Merhaba yürek dostlarım – Mehmet Yamaç*

Sevgili dostlar 2022 yılı ekonomik krizlerle geride bıraktığımız bu son günlerde yeni bir mücadele yılına merhaba demeye hazırlanıyoruz.

Bu ekonomi kriz kapitalizm için can çekişme ve kudurup saldırma yılı, işçiler-emekçiler ve ezilenler içinse açlık, sefalet ve ölüm yılı oldu. Bu çürümüş sistem yıllardır ekonomi krizlerden kurtulmak için hep yol ve yönteme başvurdu. Virüsleri üretip tüm dünyaya saldılar olmadı, yine eski savaş stratejisine döndüler, uyuşturucu pazarını oluşturup tüm dünya gençliğini uyuşturucu bataklığına sürüklemeye çalıştılar ama yine de bu ekonomi krizi atlatamadılar.

Bu köhnemiş sistemin varlığı artık her yönüyle tüm dünyayı büyük bir felakete sürüklüyor. Tüm dünyayı, insanları ve diğer tüm canlıların tek bir kurtuluş yolu var o da; devrim ve sosyalizmdir. Sosyalizm tüm sorunların tek çözümüdür. Dünya ve tüm insanlar sosyalizmle rahat bir nefes alacaklar.

Bu inançla siz yürek dostlarımız olan Kaldıraç yayınlarının tüm emekçileri şahsında işçilerin, emekçilerin ve ezilen tüm dünya halklarının 2023 yeni mücadele yılınızı en içten devrimci duygularla kutluyoruz. Sersala we bi dilo can piroz be!

Devrime çoğalan yüreklerin sıcaklığıyla o proleter yüreklerinizi sevgiyle selamlıyoruz. Sevgi ile umut ve dirençle kalın.

Devrimci selamlar, saygılar. Serkeftin.

*: Mehmet Yamaç / Akçadağ T Tipi Hapishanesi B.A.T 11 – Malatya

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz